11 Transformime qe mund ti beni rrobave tuaj te banjos - Aleksia Mansaku

June 23, 2013

11 Transformime qe mund ti beni rrobave tuaj te banjos

Pershendetje!! Sot, jemi ne diten e dyte te veres dhe meqe eshte futur shume mire vapa, besoj se eshte koha e duhur per tju treguar disa menyra sesi mund te mireprisni veren me rroba banjoje qe do lejn te tjeret pa fjale!!! Jasht shtetit e quajn DIY qe do te thote Do It Yourself me perkthim, Beje Vete. Duke kerkuar ne internet, mblodha idet me fantastike per tju treguar juve sonte! Disa jan transformime te zgjuar dhe te tjerat jan hapa per ta ndryshuar ate!!
Shpresoj tju pelqejn!!!  Le te fillojm:


1. Formoni trekendesha tek rrobat tuaja te banjos qe ti jepni nje shije tjeter dhe magjepsese, nqs ju duken shume te thjeshta.

                 

2. Blej disa rripa te varura edhe qepi siper rrobave tuaj te banjos, ky model quhet bandeau edhe eshte shume terheqse! 

3. Si mund ti jepni shije rrobave te banjos tuaj te vjeter! 

4. Si mund ti beni vete rrobat tuaj te banjos me nje bluze te vjeter te deshires tuaj!!!

5. Nje ide e bukur per te transformuar rrobat tuaj te banjos qe mund tju duken te thjeshta!!
6. Menyra se si mund ti ndryshoni stilin rrobave tuaj te banjos!!
7. Transformoni thjeshtesin e tyre duke i vendosur stampa perreth tyre!
8. Cfare mund te them une per kte? Thjesht e papare, do ta provoj dhe une. Thjesht i shton vendin ne mes edhe bashkon me rrobat e siperme te banjos. Perfekte!


9.Mund ti qepni ne mes mbathjet per ti thene shije dhe per te terhequr vemendjen e plazhit!!
10. Jo vetem me magji mund te ndryshoni rrobat tuaj te banjos por dhe me imagjinaten tuaj!

11. Mund te krijoni nje fiongo edhe ta qepni perpara rrobat tuaj te banjos


 Shpresoj tju ken pelqyer edhe tju ken qene te dobishme gjithsesi dhe te lehta! Shihemi perseri! <3 

No comments:

Post a Comment